Country pod Śnieżką - Festyn i koncert gwiazd m.in. z Maciejem Maleńczukiem!

12 sierpnia, po raz kolejny, odbędzie się piknik rodzinny oraz spotkanie miłośników muzyki rodem z westernów  -  "Country pod Śnieżką". 

O godz. 12:00 rozpocznie się festyn edukacyjno - ekologiczny AKCJA SEGREGACJA, podczas którego odbędą się: animacje, gry, zabawy, konkurs z nagrodami RZUT SUROWCEM, akcja EKO PATROL i wiele innych. W ramach festynu będzie można zapoznać się z mobilnym PSZOKiem, poznać zasady segregacji odpadów oraz otrzymać KWIATY za ELEKTROODPADY, które będą wręczane do wyczerpania zapasów. Uczestnicy festynu poznają m.in.  proste, codzienne zasady jak oszczędzać wodę, energię elektryczną, dowiedzą się , co to znaczy smog i jak z nim walczyć, utrwalą swoją wiedzę nt. segregacji odpadów.

Podczas pikniku, o godzinie 18:00 zaprezentuje swoje kulinarne umiejętnościami Charles Daigneault - Kanadyjczyk, od lat mieszkający w Krakowie, zauroczył miliony Polaków podczas udziału w programie "MasterChef".

Na zakończenie imprezy - koncert gwiazd - min. Macieja MALEŃCZUKA, Andrzeja RYBIŃSKIEGO  zespołu GANG MARCELA.Imprezę tradycyjnie poprowadzi Korneliusz Pacuda -  dziennikarz i krytyk muzyczny, wybitny znawca i miłośnik muzyki country, twórca w 1982 roku i od początku dyrektor artystyczny Międzynarodowego Festiwalu PIKNIK COUNTRY w Mrągowie.

 

Galeria: 

 

Kalendarz FB