edukacja

Ranking najlepszych liceów i techników 2018

W środę 10 stycznia 2018 r. w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej zostały ogłoszone wyniki XX jubileuszowego Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018.

I Jeleniogórski Polonez Maturzystów

Wydarzenie, które rozpocznie się 5 stycznia 2018 roku o godz. 12.00 na jeleniogórskim Placu Ratuszowym ma charakter międzyszkolny, a do udziału zaproszono tegorocznych maturzystów jeleniogórskich szkół.

Doposażenie placówek oświatowych

Osiem projektów „szkolnych”, mających na celu doposażenie placówek oświatowych w sprzęt informatycznych realizowanych jest przez Miasto Jelenia Góra.

Jeleniogórzanin w finale Skills Challenge „Mierz Wysoko” 2017

Grzegorz Baron, uczeń SP 2 - klasy 6s zwyciężył w prestiżowym ogólnopolskim finale Szkolnego Skills Challenge „Mierz Wysoko” 2017

Akcja Jestem z Norwida - Artur Barciś

W ramach projektu „Dziennikarskie legitymacje” realizowanego na warsztatach dziennikarskich przez klasę 1a II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida

Europa - Nasz Dom

Chór Szkolny „Złote Nutki” wraz ze swoją dyrygentką Panią Moniką Frąckiewicz – Motyką wziął udział w międzynarodowym koncercie w Teatrze Miejskim w Jabloncu nad Nysą - Czechy.

Przed pasowaniem na ucznia

Pierwszoklasiści z SP 15 będą mieli pasowanie na ucznia dopiero za kilka dni, ale z rąk Jerzego Łużniaka, zastępcy prezydenta miasta otrzymali pamiątkowe, szkolne kalendarze już dziś.

Pasowania na pierwszoklasistę

W okresie od 6 do 20 października br. we wszystkich jeleniogórskich szkołach odbywać się będą uroczystości pasowania na pierwszoklasistę.

Oświata w liczbach...

Do pierwszych klas szkół podstawowych w Jeleniej Górze poszło – według stanu na 20.09. niespełna 600 uczniów, dokładnie – 566. Ta liczba może się jeszcze odrobinę zmienić...

Bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego z matematyki

Wychodząc naprzeciw potrzebom absolwentów klas maturalnych, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Jeleniej Górze, zaprasza na bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego z matematyki.

Subscribe to RSS - edukacja

 

Kalendarz FB