Oficjalna strona Miasta Jelenia Góra

Aktualności

Kolejna jeleniogórzanka powalczy o laur olimpijski

Lucyna Kornobys

Za kilka dni do Rio wylatuje Lucyna Kornobys, która weźmie udział w Igrzyskach paraolimpijczyków, nie bez szans na medal. Lucyna Kornobys wystartuje w rzucie oszczepem i pchnięciu kulą.

Próby jakości murawy jeleniogórskiego stadionu

Stadion przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze

Podczas przeprowadzonej „próby wody” na płytę stadionu trafiło 50 litrów wody na 1 m kwadr. w ciągu jednej godziny. Taka dawka jest większa, niż nawet ulewny deszcz.

Powitanie Mai Włoszczowskiej

Maja Włoszczowska Kross

Zapraszamy serdecznie wszystkich jeleniogórzan, kibiców, rowerzystów w sobotę (27.08) o godz.12:00 przed budynek Ratusza koło tramwaju na wspólne wielkie powitanie wicemistrzyni Olimpijskiej w kolarstwie górskim - Mai Włoszczowskiej.

Spotkanie u Prezydenta Miasta

Spotkanie u Prezydenta

Mateusz Wojtaszczyk, pracownik Szkoły Podstawowej nr 2 oraz dyrektor tej szkoły, Beata Kozyra byli dziś gośćmi Marcina Zawiły, Prezydenta Jeleniej Góry, który podziękował im za dbałość wykazywaną w stosunku do elementów mienia szkoły i dbałość o wizerunek Miasta.

XIV Ogólnopolski Zlot Miłośników Mitsubishi – "Mitsumaniaki 2016"

Podczas jeleniogórskiej parady samochodów w niedzielę (28.08) planowany jest postój z ekspozycją która potrwa do godziny 13:00

Wyprodukowano pod Śnieżką 2016

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza do udziału w już 14 Wystawie Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką”. Wystawa odbędzie się w sobotę 27 sierpnia 2016 r. na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze od godz. 11.00 do godz. 18.00.

Sprzątanie Świata – kolejna edycja w naszym mieście!

Ponownie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w Akcji Sprzątanie Świata, która na terenie Jeleniej Góry odbędzie się 16 września 2016 roku. Zachęcamy nieformalne grupy i stowarzyszenia do udziału we wspólnym sprzątaniu!

Maja Włoszczowska wicemistrzynią olimpijską

Maja Włoszczowska na mecie

Maja Włoszczowska zdobyła dzisiaj (20 sierpnia) srebrny medal w kolarstwie górskim podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Po ośmiu latach powtórzyła swój sukces z Igrzysk w Pekinie.

Piknik edukacyjny dla dzieci „Sieciaki.pl na wakacjach

Już 24. sierpnia (środa) w godzinach 10.00–15.00 w Książnicy Karkonoskiej przy ul. Bankowej w Jeleniej Górze odbędzie się piknik edukacyjny dla dzieci „Sieciaki.pl na wakacjach”.

Akcja Segregacja – uczyliśmy się poprzez wspólną zabawę - relacja

W ubiegłą niedzielę (14 sierpnia 2016 roku) na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze  poprzez wspólną zabawę, uczyliśmy się jak segregować odpady! Festyn rodzinny Akcja Segregacja  dostarczył uczestnikom wiele atrakcji, zabaw i konkursów.

Jelenia Góra na Sail Świnoujście 2016

Sali Świnoujście

Przed nami Sail Świnoujście 2016! Jelenia Góra i Karkonosze już po raz trzeci z rzędu będą prezentowały swoją ofertę turystyczną nad Bałtykiem. Stoisko czynne będzie od tego piątku do niedzieli na Wybrzeżu Władysława IV w Świnoujściu. Zapraszamy na - bo warto!

PDF Pobierz/Wydrukuj
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz FB
MZK rozkład
 
58wj
Oferta Wakacyjna
Jeleniogórska Karta Dużej Rodziny - przeniesienie do działu
Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny - przeniesienie do serwisu ogólnokrajowego
Rekrutacja do szkół i przedszkoli
Monitoring jakości powietrza
Darmowa Pomoc PrawnaJakość Powietrza
podatki 2016Zitajalko-zezwoleniaJakość życia w mieście
RewitalizacjaDopłaty do materiału siewnego

Polecane

kawka
Geoportal - link do serwisu
Nieruchomości Miasta Jelenia Góra - link do serwisu
Gospodarka odpadami - link do działu
zitaj
eluneta

Panoramy sferyczne Jeleniej Góry - link serwisu zewnętrznegoInteraktywna Mapa Inwestycyjna Miasta Jeleniej Góry - link do serwisu z aplikacją flash

 

 

Kalendarz FB