Aktualności

Świętujmy razem - wywieś flagę

Do najbliższego czwartku (lub do wyczerpania zapasów) Wydział Dialogu i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Jeleniej Górze (Ratusz, przybudówka, parter, pokój nr 1) wydaje zainteresowanym wspólnotom mieszkaniowym, ale także właścicielom domków jednorodzinnych flagi państwowe.

Wnioski o wydanie dowodu osobistego

Składając wniosek o wydanie dowodu osobistego nie trzeba przedkładać zaświadczenia o zameldowaniu. Nie ma w nowym dowodzie miejsca na wpis o zameldowaniu, więc w naturalnej konsekwencji nie ma też obowiązku przedkładania takiej informacji.

Jedyny taki weekend w Jeleniej Górze!

Wydarzenia towarzyszące świętom państwowym: uczczenie święta konstytucji na sportowo – z „Biegiem z widokiem na góry! , spotkania z grupami rekonstrukcji historycznej, z kulturą i sportem Japonii, czy z muzyką płynącą z serca Austrii, to propozycje, którymi chcemy Wasz długi weekend uatrakcyjnić.

Utrudnienia w ruchu w dniu 3 maja

W związku z organizacją III Półmaratonu Jeleniogórskiego, w dniu 3 maja br. w godz. 9.45 -13.00 pojawią się utrudnienia komunikacyjne w ścisłym centrum miasta. Zmiany w organizacji ruchu dotyczą

Wizyta gości z Ukrainy

Antonina Nikitschenko, wicemer miasta Myrohorod na Ukrainie jest gościem Jeleniej Góry. Dziś (22.04) spotkała się z Prezydentem Miasta, Marcinem Zawiłą i dziennikarzami, opowiadając i o swoim mieście, i o wrażeniach z jednodniowego (jak dotychczas) pobytu w Jeleniej Górze.

Działalność eksportowa - jak zacząć? i skąd pozyskać na to środki spotkanie informacyjne

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej we Wrocławiu ma zaszczyt zaprosić przedsiębiorców i eksporterów do udziału w nieodpłatnym spotkaniu

Dofinansowanie dla Przedsiębiorców

Rozdzielono ponad 10 mln zł dla dolnośląskich powiatów na zadania związane z Krajowym Funduszem Szkoleniowym. Jak skorzystać z ogromnych funduszy? Za kilka dni ruszają pierwsze spotkania informacyjne dla przedsiębiorców, które zostaną zorganizowane w sześciu dolnośląskich miastach, w tym w Jeleniej Górze.

II Jeleniogórskie Targi Organizacji Pozarządowych

Fundacja „Jagniątków”, Miasto Jelenia Góra i Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych zapraszają wszystkie organizacje działające na terenie miasta Jelenia Góra do udziału w drugich Jeleniogórskich Targów Organizacji Pozarządowych.

Uwaga: przymrozki!

Prognozuje się miejscami spadek temperatury do -1°C, przy gruncie do -2°C.

Sprzedaż mieszkań komunalnych

Trwa proces sprzedaży mieszkań komunalnych dotychczasowym najemcom za 1% ich wartości. Tylko przez pierwsze niespełna trzy miesiące sprzedano w tej formule prawie 100 mieszkań, a na różnym etapie przygotowania do sprzedaży jest ok. 240 kolejnych.

-A +A
Wybory Cieplice
Wybory
 
Karta Dużej Rodziny
Ogólnopolska Karta Dużej
 
Baner prowadzący do kalendarza imprez
 

Polecane

 


Jelenia Góra - panoramy sferyczne
Interaktywna Mapa Inwestycyjna Miasta Jeleniej Góry