Autobus MZK wewnątrz.

Autor: redakcja UMJG

20.3.2020 - 11:05

Ważne zmiany w rozkładzie jazdy MZK

Miejski Zakład Komunikacji w Jeleniej Górze informuje, że od 23 marca 2020 roku (poniedziałek) do odwołania, autobusy w dni robocze będą kursowały według sobotniego rozkładu jazdy. Ma to związek z zagrożeniem koronawirusem, a co za tym idzie, znacznie mniejszym zapotrzebowaniem na usługi przewozowe.

Rozkłady jazdy dostępne są na stronie internetowej Spółki pod adresem mzk.jgora.pl oraz w aplikacjach mobilnych. Rozkłady jazdy umieszczone na przystankach posiadają odpowiednie oznaczenie kursów wykonywanych w soboty. Spółka wraz z Miastem Jelenia Góra będzie na bieżąco monitorowała sytuacje związaną z kursowaniem od poniedziałku autobusów i dostosowywała rozkład jazdy do zgłaszanego zapotrzebowania.

 

UWAGA !!!

W związku z czasowym zawieszeniem kursów, prosimy o informację zwrotną od Państwa w przypadku braku możliwości dojazdu do pracy i innych miejsc. Będziemy starali się na bieżąco uruchamiać kursy, których zawieszenie spowoduje, że znaczna grupa osób pozostanie bez możliwości dojazdu.

KONTAKT: rj@mzk.jgora.pl, nr tel. 75 76 48 736

Dołożymy wszelkich starań aby potrzeby komunikacyjne mieszkańców Jeleniej Góry i sąsiadujących Gmin zostały w miarę możliwości zaspokojone.